Стрічка «Туман» один із різновидів краплинного поливу. Стрічка для поливу туман набагато економічніша і ефективніша за всі попередні системи розпилення.
Стрічка туман SantehPlast– нове слово у поливному обладнанні в Україні. Широкий спектр моделей крапельної стрічки дозволяє створювати ідеальні умови для поливу за різних умов. Стрічка для поливу ефективно подолає будь-яке поставлене завдання, без значних трудовитрат.
SantehPlast (туман) – це плоска, широка поліетиленова стрічка, в якій шляхом поверхневого розбризкування відбувається зрошення. По всій довжині стрічки на певній відстані знаходяться маленькі отвори. Проходячи через які вода створює тонкі струмені, які, потрапляючи на рослини зверху дрібними краплями, імітують дощ.
Переваги стрічки туман SantehPlast:
Технічні характеристики:
| Найменування | Стрічка для поливу Туман 40мм |
| Ширина стрічки, мм: | 60 |
| Товщина стінки, мм | 0,25 |
| Діаметр стрічки, мм: | 38,2мм |
| Ширина поливу, м | 6-7 |
| Довжина бухти, м: | 100 |
| Виробник: | Santehplast - Україна |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Santehplast |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Максимальний робочий тиск | 0.8 Бар |
| Довжина бухти | 100 м |
| Вид товару | Стрічка туман |