6 290 ₴
Переваги радіаторів Hidros:
Комплектація радіаторів Hidros:
Усі панельні радіатори Hidros постачаються в пакованні. Усі радіатори укомплектовані пристроєм випуску повітря (кран Маївського), комплект кронштейнів для встановлення радіатора на стіні та необхідною кількістю заглушок. Усі патрубки радіаторів мають однаковий діаметр із внутрішньою різзю G 1/2.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hidros |
| Країна виробник | Туреччина |
| Конструкція радіатора | Панельна |
| Тип радіатора | 22 |
| Спосіб підключення | Нижня |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Сталь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Товщина листа панелі радіатора | 1.2 мм |
| Підключення теплоносія | 1/2" |
| Комплектація | |
| Кронштейн | Так |
| Кран Маєвського | Так |
| Заглушка | Так |