2 100,35 ₴/бухта
Стрічка для крапельного поливання, застосовується на полях, городах для поливання овочевих,фруктових та інших агрокультур.
Застосування стрічки для крапельного поливання заощаджує ваш час і гроші.
1.Вам не потрібно бігати за городом із відрами та лійками в 40ка градусну спеку.
2. Така система поливання заощаджує Ваш час, відкривши кран, поповнивши працює.
3.Система крапельного поливу розкладається під сам корінь вашої культури, завдяки чому вода потрапляє в потрібне місце та в потрібному об'ємі. Водночас витрата води мінімальний, що збереже ваші кошти.
4.Лента захищена (стабілізована) від потрапляння сонячних променів, що дасть змогу застосовувати її не один рік.
5.Кожна культура споживає певну кількість води. Стрічка для краплинного поливу має отвори або еміттери з певним водовиливом водою на годину. відповідно ви можете підібрати потрібну вам стрічку для будь-якої культури. Ми допоможемо Вам у цьому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Oxi |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Діаметр | 16 мм |
| Робочий тиск | 0.7 атм |
| Товщина стінки | 0.2 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Крапельна стрічка |
| Мінімальний робочий тиск | 0.3 Бар |
| Максимальний робочий тиск | 1 Бар |
| Довжина бухти | 1000 м |
| Відстань між водовипусками/емітером | 10 см |
| Витрата води (м3/год) | 1.38 |
| Вид товару | Стрічка для крапельного поливу |
| Додаткові характеристики | |
| Стійкість до ультрафіолету | Да |
| Тип водовыпуска | Жесткий пластиковый эмиттер |