11 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Крапельна трубка для садових крапельниць використовується в комбінації з міні-спринклерами та сліпою трубкою діаметром 16 та 20 мм для побудови наземних або підвісних систем крапельного поливу. Основною перевагою крапельної трубки для крапельниць мікроджету є універсальність її використання. Для монтажу системи на основі такої трубки необхідні додатково спринклер мікроджет і фітинг для їх підключення.
Трубка для крапельниць являє собою трубку ПВХ діаметром 5 мм з товщиною стінки 1,5 мм. Дозволяє швидко та легко створити нову поливну систему або підключиться до існуючої. Стінка трубки суцільна, без отворів та вбудованих емітерів. Ультрафіолетовий фільтр у складі трубки знижує вплив на неї сонячних променів та гарантує використання 5-6 сезонів та більше.
Використовується трубка для поливу та позакореневого внесення добрив як на відкритому ґрунті, так і в теплицях для зволоження повітря та захисту від заморозків. Оптимально підходить для організації поливу газонів, квітників, дерев із поверхневою кореневою системою.
Трубка для мікроджету легко і швидко монтується, просто знімається і займає трохи місця при зберіганні до наступного сезону поливу. Використовуйте тільки добрива, що розчиняються у воді. Перед завершенням зрошення промивайте трубки, щоб уникнути відкладення осаду.
Переваги| Тип | мікротрубка |
| Вид використовуваних крапельниць | Мініспрінклер/мікроджет |
| Min робочий тиск | 0,4 bar |
| Max робочий тиск | 1,8 bar |
| Довжина бухти | 100 м |
| Діаметр | 5 мм |
| Товщина стінки | 1,5 мм |
| Стійкість до ультрафіолету | Так |
| Виробник | Kemal |
ТІЛЬКИ БУХТАМИ ПО 100 м. Ціна вказана за 1м
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kemal Pafi |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Довжина бухти | 100 м |