3,40 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Крапельна трубка для садових крапельниць використовується в комбінації з крапельницями та сліпою трубкою діаметром 16 та 20 мм для побудови розгалуженої системи прикореневого крапельного поливу. Основною перевагою крапельної трубки для крапельниць є можливість точного поливу безпосередньо в зоні розташування рослин. Для монтажу системи на основі такої трубки потрібні додатково садові крапельниці та фітинг для їх підключення.
Трубка для крапельниць являє собою трубку ПВХ діаметром 3,2 мм з товщиною стінки 0,7 мм. Дозволяє швидко та легко створити нову поливну систему або підключиться до існуючої. Стінка трубки суцільна, без отворів та вбудованих емітерів. Ультрафіолетовий фільтр у складі трубки знижує вплив на неї сонячних променів та гарантує використання 5-6 сезонів та більше.
Використовується трубка для зрошення і внесення добрив як на відкритому грунті, так і в теплицях. Крім звичайних видів застосування оптимально підходить для організації поливу розсади та квітів у горщиках, садів, хвойних рослин.
Трубка для крапельниць легко та швидко монтується, просто знімається та займає трохи місця при зберіганні до наступного сезону поливу. Використовуйте тільки добрива, що розчиняються у воді. Перед завершенням зрошення промивайте трубки, щоб уникнути відкладення осаду.
Переваги| Тип | мікротрубка |
| Вид використовуваних крапельниць | Спиця |
| Min робочий тиск | 0,4 bar |
| Max робочий тиск | 1,8 bar |
| Довжина бухти | 200 м |
| Діаметр | 3,2 мм |
| Товщина стінки | 0,7 мм |
| Стійкість до ультрафіолету | Так |
| Виробник | Kemal |
ТІЛЬКИ БУХТАМИ ПО 200 м. Ціна вказана за 1м
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kemal Pafi |
| Країна виробник | Туреччина |
| Діаметр | 3.2 мм |
| Стан | Новий |
| Довжина бухти | 200 м |