6,55 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Застосування крапельного поливу для систем зрошення на сьогоднішній день дуже актуальне та популярне. Одним із видів краплинного зрошення є багаторічна краплинна трубка. Розрізняють 2 вид крапельної трубки:
Сліпа крапельна трубка не має вбудованих крапельниць. За допомогою спеціального дірокола в сліпій крапельній трубці пробиваються отвори і в них вставляються зовнішні крапельниці (емітери). Використання сліпої крапельної трубки (без вбудованих крапельниць) з подальшим додаванням крапельниць (за допомогою проколювання) дозволяє гнучкіше підлаштовувати водовилив до конкретного кореня рослини. Таким чином відстань між крапельницями може бути різною, залежно від розташування кожної рослини.
Багаторічна сліпа садова трубкаSantehPlastвідноситься до середньої цінової категорії. Якість та термін служби приємно здивує вас. Продається кратно бухтам.
Переваги:
Технічні характеристики:
| Найменування | Сліпа крапельна трубка для краплинного поливу 16мм DP166*0,6 |
| Діаметр стрічки, мм: | 16 |
| Товщина стінки, mil | 1 мм |
| Довжина бухти, м: | 100 |
| Виробник: | Santehplast - Україна |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Santehplast |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 16 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Крапельна трубка |
| Довжина бухти | 100 м |
| Вид товару | Трубка для крапельного поливу |