6,12 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Застосування крапельного поливу для систем зрошення на сьогоднішній день дуже актуальне та популярне. Одним із видів краплинного зрошення є багаторічна краплинна трубка. Розрізняють 2 вид крапельної трубки:
Принцип роботи крапельної трубки з емітер досить простий. У ПВХ шланг через певні, фіксовані відстані (20см, 30см, 50см, 100см) встановлені крапельниці (емітери). Через які відбувається водовилив безпосередньо в кореневу зону рослин.
При використанні краплинного поливу необхідне застосування фільтрів, інакше крапельниці досить швидко забиватимуться і приходити в непридатність.
Багаторічна краплинна садова трубкаSantehPlastвідноситься до середньої цінової категорії. Якість та термін служби приємно здивує вас. Продається кратно бухтам.
Переваги:
Технічні характеристики:
| Найменування | Крапельна трубка для краплинного поливу 16мм інтервал 50см DP166*50 |
| Діаметр стрічки, мм: | 16 |
| Товщина стінки, mil | 1 мм |
| Відстань між емітерами, см | 50 |
| Водовилив при 1 атм, л/год. | 2 |
| Довжина бухти, м: | 100 |
| Виробник: | Santehplast - Україна |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Santehplast |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 16 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Крапельна трубка |
| Довжина бухти | 100 м |
| Відстань між водовипусками/емітером | 50 см |
| Вид товару | Трубка для крапельного поливу |