

4 950 ₴/бухта
Рукав LFT "Lay Flat" це гнучкий армований шланг, який застосовується як магістральний трубопровод для подачі води. Наприкінці поливального сезону таку магістраль легко можна демонтувати.
Шланг є плетеним з ниток безшовним рукавом, облитим гарячою ПВХ-композицією всередині і зовні. Композиція містить спеціальні добавки, що забезпечують лейфлету необхідну еластичність. Відсутність швів позитивно впливає на тиск у системі крапельного поливу, тертя води всередині шланга знижується, зменшуються втрати тиску. Сітка, що знаходиться всередині шланга, дуже міцна і забезпечує його довгострокову експлуатацію. Лейфлет не розтягується від тиску в системі і не розтріскується
Переваги рукава LFT:
Технічні характеристики:
| Найменування | Рукав LFT |
| Діаметр стрічки, мм | 75 мм (3 дюйми) |
| Довжина бухти, м: | 100 |
| Робочий тиск: | 4,8 bar |
| Піковий тиск: | 6 bar |
| Виробник: | WaterDrip - Корея |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Діаметр шланга (") | 3" |
| Діаметр | 75 мм |
| Кількість шарів | 3 |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Тип | Шланг лейфлет |
| Довжина бухти | 100 м |
| Вид товару | Шланг |