
7 600 ₴
Водонагрівач Djoul B20-V-50L - це сучасний накопичувальний бойлер об'ємом 50 літрів з вертикальною установкою та плоским корпусом глибиною всього 24,8 см. Він оснащений двома мідними «сухими» ТЕНами загальною потужністю 2000 Вт, що забезпечує ефективне та швидке нагрівання води. Механічне керування з цифровим датчиком температури дозволяє точно настроювати рівень нагріву до максимальної температури 75 °C. Внутрішній бак виготовлений з біостеклофарфору та додатково захищений магнієвим анодом, що запобігає корозії та продовжує термін служби пристрою. Теплоізоляція з пінополіуретану товщиною 25 мм сприяє збереженню тепла. Бойлер оснащений захистом від перегріву, функцією прискореного нагріву та індикацією нагріву води.
Переваги водонагрівача Джоуль:
Технічні характеристики:
|
Макс. робочий тиск |
7 бар. |
|
Максимальна температура нагріву води |
+75 °С |
|
Нагрівальний елемент |
трубчастий |
|
Напруга мережі |
230 В |
|
Номінальна потужність |
2 кВт |
|
Спосіб нагрівання |
електричний |
|
Спосіб подачі води |
напірний |
| Тип ТЕНу | сухий |
|
Тип водонагрівача |
накопичувальний |
|
Об'єм бака, л |
50 |
|
Комфорт |
|
|
Управління |
сенсорний дисплей |
|
Функції |
індикатор увімкнення, індикатор нагріву, термометр |
|
БЕЗПЕКА |
|
|
Внутрішнє покриття бака |
антикорозійна емаль |
|
Захист |
Захист від перегріву, індикатор роботи |
| Діаметр різьблення |
1/2" |
|
ОСОБЛИВОСТІ |
|
|
Вага |
27 кг |
| Кількість ТЕНів 2 | 0,8 1,2 кВт |
|
Додаткова інформація |
2 Тена |
|
Розміри (ВхШхГ) |
950х460х250 мм |
|
Встановлення |
вертикального типу |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DJOUL |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Вага | 27 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 950 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 250 мм |