
6 890 ₴
Бойлер Djoul B41-V-50L з мокрим ТЕНом призначений для забезпечення постійного гарячого водопостачання в житлових приміщеннях середнього розміру.
Мокрий ТЕН: Цей бойлер оснащений мокрим нагрівальним елементом (ТЕНом), який безпосередньо контактує з водою в баку.
Висока якість матеріалів: Внутрішній бак виготовлений із високоякісної сталі та покритий антикорозійною емаллю. Це забезпечує захист від корозії та продовжує термін служби бойлера. Також передбачений магнієвий анод, що додатково захищає бак від корозії.
Безпека: Бойлер обладнаний сучасною системою захисту від перегріву та надлишкового тиску, що гарантує безпечне використання пристрою навіть за інтенсивного використання. Запобіжний клапан та термостат забезпечують контроль температури та тиску всередині бака.
Переваги водонагрівача Джоуль:
Технічні характеристики:
|
Макс. робочий тиск |
6 бар. |
|
Максимальна температура нагріву води |
+75 °С |
|
Нагрівальний елемент |
трубчастий |
|
Напруга мережі |
230 В |
|
Номінальна потужність |
2 кВт |
|
Спосіб нагрівання |
електричний |
|
Спосіб подачі води |
напірний |
| Тип ТЕНу |
мокрий |
|
Тип водонагрівача |
накопичувальний |
|
Об'єм бака, л |
50 |
|
Комфорт |
|
|
Управління |
сенсорний дисплей |
|
Функції |
індикатор увімкнення, індикатор нагріву, термометр |
|
БЕЗПЕКА |
|
|
Внутрішнє покриття бака |
антикорозійна емаль |
|
Захист |
Захист від перегріву, індикатор роботи |
| Діаметр різьблення |
1/2" |
|
ОСОБЛИВОСТІ |
|
|
Вага |
21 кг |
| Кількість ТЕНів 2 | 0,8 1,2 кВт |
|
Додаткова інформація |
2 Тена |
|
Розміри (ВхШхГ) |
950х460х250 мм |
|
Встановлення |
вертикального типу |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DJOUL |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вага | 21 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 950 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 250 мм |