Зараз важко уявити собі, як можна обійтися без гарячої води. Щоб отримати гарячу воду вдома незалежно від центрального опалення використовуються електричні водонагрівачі.
ТМ «Ariston» (Аристон) — це італійський бренд. Компанія, заснована ще 1975 року, швидко розвивалася і завоювала популярність у всьому світі. Бойлера Арістон — це насамперед якість і надійність, яка досягається через використання найостанніших технологій під час виробництва.
До основних переваг електричних водонагрівачів «Аристон» належать:
Водонагрівач Ariston PRO ECO 100 V 1,8 K DRY HE об'ємом 100 літрів, комплектується 2 двома незалежними сухими ТЕНами. Має кілька ступенів захисту (від накипу та перегрівання), захист від пилу та вологи IPX4, антибактеріальний захист ЕСО. У разі правильної експлуатації (своєчасне очищення) бойлер слугуватиме вам дуже довго. До основних переваг моделі можна віднести:
Це недорогий якісний водонагрівач принесе вам комфорт у квартиру або на дачу, і завжди тішитиме Вас гарячою водою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Країна виробник | Італія |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.8 кВт |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Вага | 25.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 913 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 480 мм |