Зараз важко уявити собі, як можна обійтися без гарячої води. Щоб отримати гарячу воду вдома незалежно від центрального опалення використовуються електричні водонагрівачі.
ТМ «Ariston» (Аристон) — це італійський бренд.
Бойлера Арістон — це насамперед якість і надійність, яка досягається через використання найостанніших технологій під час виробництва.
До основних переваг електричних водонагрівачів «Аристон» належать:
Водонагрівач Ariston PRO ECO 80 V 1,8 K DRY HE об'ємом 80 літрів, комплектується 2 двома незалежними сухими ТЕНами. Має кілька ступенів захисту (від накипу та перегрівання), захист від пилу та вологи IPX4, антибактеріальний захист ЕСО. У разі правильної експлуатації (своєчасне очищення) бойлер слугуватиме вам дуже довго. До основних переваг моделі можна віднести:
Це недорогий якісний водонагрівач принесе вам комфорт у квартиру або на дачу, і завжди тішитиме Вас гарячою водою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Країна виробник | Італія |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.8 кВт |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вага | 22 кг |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 758 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 480 мм |