Зараз важко уявити собі, як можна обійтися без гарячої води. Щоб отримати гарячу воду вдома незалежно від центрального опалення використовуються електричні водонагрівачі.
ТМ «Ariston» (Аристон) — це італійський бренд.
Бойлера Арістон — це насамперед якість і надійність, яка досягається через використання найостанніших технологій під час виробництва.
До основних переваг електричних водонагрівачів «Аристон» належать:
Водонагрівач Ariston ABS PRO R SLIM 65 V об'ємом 65 літрів — має оригінальний вузький дизайн, який дає змогу встановлювати у важкодоступних місцях і невеликих приміщеннях. Обладнаний досить простою системою керування, з зовнішнім регулюванням. Внутрішнє покриття бака AG+ захищає від корозії, що неабияк збільшує термін експлуатації. До основних переваг моделі можна віднести:
У разі правильної експлуатації (своєї сучасності) бойлер слугуватиме вам дуже довго. Це недорогий якісний водонагрівач принесе вам комфорт у квартиру або на дачу, і завжди тішитиме Вас гарячою водою.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 21 кг |
| Виробник | Ariston |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Італія |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Спосіб установки | Настінний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Розташування | Вертикальне |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Об'єм ємності для води | 65 л |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Стан | Новий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 981 мм |
| Ширина | 353 мм |
| Глибина | 383 мм |