Електроводонагрівач Ariston SUPERLUX 100V 1,5K зроблений у класичному стилі в циліндричному корпусі. Він чудово пристосований для сучасних ванних кімнат і за допомогою вертикального монтажу дасть змогу заощадити її простір, звільнивши його в нижній частині кімнати. Білий колір і непретенційний зовнішній вигляд дасть змогу ідеально вписатися в будь-яку кімнату.
На корпусі бойлера міститься механічний індикатор температури та механічний регулятор температури.
Водонагрівач накопичувальний Ariston укомплектований відкритим ТЕНом, що має пряме зіткнення з водою. Він дасть змогу істотно зменшити час, витрачений на нагрівання води, що є в баку, тому що тепло передається їй без жодних перешкод. Нагрівальний елемент зроблений із міді.
У конструкції бойлера передбачений магнієвий анод. Він захищає водонагрівач від відкладень кальцинованих відходів і солей у воді, які негативно впливають на бойлер.
Внутрішнє покриття бака зроблене з титанової емалі.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 23.2 кг |
| Виробник | Ariston |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Італія |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Спосіб установки | Настінний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Розташування | Вертикальне |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Стан | Новий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 913 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 480 мм |