Зараз важко уявити собі, як можна обійтися без гарячої води. Щоб отримати гарячу воду вдома незалежно від центрального опалення використовуються електричні водонагрівачі.
ТМ «Ariston» (Аристон) — це італійський бренд.
Бойлера Арістон — це насамперед якість і надійність, яка досягається через використання найостанніших технологій під час виробництва.
До основних переваг електричних водонагрівачів «Аристон» належать:
Водонагрівач Ariston SG 80 V об'ємом 80 літрів, з лінійки найпростіших серій. Попри це, має кілька ступенів захисту (від накипу та перегрівання). У разі правильної експлуатації (своєї сучасності) бойлер слугуватиме вам дуже довго. Це недорогий якісний водонагрівач принесе вам комфорт у квартиру або на дачу, і завжди тішитиме Вас гарячою водою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Італія |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Спосіб установки | Настінний |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Розташування | Вертикальне |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Стан | Новий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 913 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 480 мм |