



27 250 ₴
DayLux ECO 24 — це настінний газовий котел для опалення з традиційною радіаторною системою, з функцією приготування гарячої води, із закритою камерою згоряння (турбований/ монотермік)
Котел DayLux ECO 24 — це еталон надійності традиційного котла. Котел має два роздільні теплообмінники, первинний мідний, покритий алюмінієм для збільшення терміну експлуатації, і вторинний теплообмінник виготовлений із неіржавкої сталі для довгострокової роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 31.5 кг |
| Виробник | Daylux |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид пального | Газоподібний |
| Тип топки | Закрита |
| Потужність номінальна | 24 кВт |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал теплообмінника | Мідь-алюміній |
| Кількість теплообмінників | 2 шт. |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 734 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 325 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Електронне запалювання | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Режим "тепла підлога" | Так |