31 084 ₴
Котли побутові газові сталеві типу «Рівнетерм» обладнані сучасною газовою автоматикою з мікрофакельними пальниками. Теплообмінники котлів виготовлені зі сталі завтовшки 3 мм і оповиті шаром теплоізоляційного матеріалу. Котли виробляються одноконтурні потужністю від 32 до 96 кВт і з водопідігрівом потужністю від 32 до 48 кВт і укомплектуються автоматикою «КАРЕ» і «Honeywell».
Позитивним моментом конструкції котлів є можливість керування роботою котла за допомогою кімнатних температурних програматорів: добового та тижневого типу, а також погодним регулятором температури (з газовою автоматикою «Honeywell»).
Використання комплекту автоматики «Honeywell» дає змогу забезпечити роботу котлів у двох режимах: зменшеної та максимальної потужності, що в поєднанні з високим коефіцієнтом корисної дії гарантує економне використання природного газу. Котли з автоматикою «Honeywell» можуть без доробок об'єднуватися в каскад із двох і більше котлів.
Уловні позначення:
*В — котел із функцією водопідігрівання
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 127 кг |
| Виробник | Данко |
| Країна виробник | Україна |
| Вид пального | Газоподібний |
| Потужність номінальна | 32 кВт |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1010 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 655 мм |