Дані апарати підходять для встановлення в квартирах та приміщеннях, де необхідно економити простір. Два паралельно з'єднані повітряні трубчасті нагрівальні елементи вставлені в захисну металеву трубку на фланці ТЕНу. Це підвищує надійність роботи апаратів, посилює захист емальованої поверхні бака, запобігає утворенню накипу та спрощує догляд за водонагрівачами. Додатковим захистом внутрішньої поверхні бака є магнієвий анод. Водонагрівачі призначені для персонального, групового або центрального гарячого водопостачання водорозбірних точок. Водонагрівачі GORENJE серії GBF призначені для вертикального настінного монтажу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Страна производитель | Словения |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Мощность номинальная | 1.4 кВт |
| Способ установки | Настенный |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Способ нагрева | Электрический |
| Расположение | Вертикальное |
| Подводка | Нижняя |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Вид ТЭНа | Сухой |
| Состояние | Новое |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1335 мм |
| Ширина | 454 мм |
| Глубина | 461 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |